Sıkça Sorulan Sorular

İletişim bilgilerimizi aşağıda görebilirsiniz. (Hafta içi saat 10.00 - 18.00 arasında E-Mail ve Telefon ile, 18.00 - 09.00 arasında ise sadece E-Mail ile bize ulaşabilirsiniz.)
Adresimiz;
Atölye Ahşap Kokusu
İçerenköy Mahallesi, Çankırı Sokak, 17/A Ataşehir / İstanbul
Haritada görmek için şu sayfaya bakabilirsiniz.
Atölye Ahşap Kokusu Pazar günleri hariç haftanın her günü 09.00 - 18.00 saatleri arasında açıktır.
Evet, verdiğiniz ölçülere göre özel üretim yapabiliriz.
Evet, çoğu ürünü istediğiniz renklerde üretebiliriz.
El yapımı üretim yapan butik bir atölye olmamıza rağmen belki fabrikasyon üretim yapan atölyeler kadar hızlı değil ama makul sürelerde siparişlerinizi tam mutabık olduğumuz gibi teslim edebiliriz.
Kargo ücretini alıcı karşıladığı takdirde İstanbul dışına gönderim yapılabilir.
Evet, eski mobilyalarınızı orjinaline uygun restore edebilir, restore edilemeyecek kadar hasarlı durumda ise aslına en sadık biçimde yenileyebiliriz.
Henüz yok. Ama bu konuda yaratıcı ekibimiz çalışmalarına devam ediyor. Kısa süre sonra sizlerle katalog tadında kapsamlı bir broşür paylaşıyor olacağız. Ama bizi geçmişte üretilip satılmış ve yeni üretilmiş ürünlerin önemli bir kısmını İnstagram sayfamızda, www.ahsapkokusu.com web sayfamızda görebilirsiniz.
İnternet üzerinden satış için oluşturduğumuz e-ticaret sitemiz www.askinhediyesi.com, Hepsiburada ve N11 üzerinden ürünlerimizi satın alabilir veya telefon veya e-mail ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Evet. Ürünlerimiz gerçek ahşaptır.
Kaplama malzeme kullanmıyoruz. Ürünlerimizin tamamı ahşaptır.
Hazır olan ürünlerimiz en geç 7 gün içinde adresinize teslim edilir. İmal edilmesi gereken ürünler ise ürünün boyutuna göre değişmekle beraber sipariş esnasında size verilen süreye mutlak bağlı kalınarak zamanında teslim edilir.
Dilediğiniz renk seçenekleri yapılmaktadır.
Kargo ücretini alıcı karşılaması koşulu ile kargo şirketlerinin dağıtım alanı içinde kalan her noktaya sevkiyat yapabiliriz.
Ahşap ürünlerin ömrü kullanım kalitesine bağlı olduğu için bir ömür garantisi maalesef verilememektedir. Firmamız sizin tam istediğiniz ürünü istediğiniz güzellikte size teslim edecektir. Aksi durumda 14 gün içinde kayıtsız şartsız kargo ücretini ödeyerek ürünü teslim aldığınız kondisyonda iade edebilmeniz mümkündür.
  • Sipariş vereceğiniz üründe mutlaka ürün teslim süresini kontrol ediniz. Özel ölçü, renk değişikliği gibi durumlar varsa iade şartlarımız değişmektedir.
  • Ölçü bilgileri tüm ürünlerde ürün detay sayfasında mutlaka belirtilmektedir.
  • Eğer ölçü bilgisi olmayan bir ürün ile karşılaşmışsanız hemen bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.
  • Ölçü bilgisi ile ürünün odanıza uygun olup olmadığı, apartman kapınızdan sığıp sığmayacağı gibi sadece sizin tarafınızdan anlaşabilecek durumları kontrol etmenizi sağlayacaktır.
  • Bu kontrolü yapmanız sipariş vermeden önce apartman kapısından geçmeyecek, eve giremeyecek siparişlerinizin kararını almanızı sağlayacaktır.
  • Sipariş verirken sepetinizde aldığınız ürünlerin adet bilgisini de kontrol etmenizi rica ederiz.
  • Adres kısmı bilgilerinizi doğru girdiğinizden emin olunuz. Telefon ve mail ile iletişim kurduğumuz için bu bilgilerin doğru girildiğinden emin olunuz.
  • Beğendiğiniz ürünü, ürün detay sayfasına gittikten sonra "Sepete Ekle" butonuna tıklayarak ürünü sepetinize atabilirsiniz.
  • Bu aşamadan sonra alışverişe devam edebilir ya da ödeme aşamasına geçerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.
  • Ayrıca bizim ile (+90) 531 543 25 47'den (09.00 - 18.00) iletişime geçerek siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.
Ahşap malzemeden ürettiğimiz ürünleri temizlik için hafif nemli bezler kullanarak temizliğini yapabilir, yıllar içinde birazcık emekle ahşap yağları ile ürününüzü yağlayarak ilk günkü güzelliğine yakın bir forma taşıyabilirisiniz. Doğal ahşap mobilyalarda asla yoğun kimyasal içeren kuvvetli detarjanlar kullanmayınız.
Kuruma sürecini tamamlamış doğal ahşapta düşük olmakla birlikte elbette çatlama riski vardır. Ürünlerimizde büyük oranda çatlama oluşmazken zaman içerisinde ürün kullanımına ya da estetiğine zarar vermeyecek, fark edilmesi zor ufak çatlaklar oluşma riski az da olsa vardır.